Služby

Nákladní taxi je přepravní služba pro všechny, kteří potřebují přepravit jakýkoliv druh nákladu dodávkou. Našim zákazníkům pomáháme třeba s drobnějším stěhováním převážně osobních věcí nebo vozíme nábytek a elektrospotřebiče z prodejen. Často také vozíme stavební materiály a různé druhy zboží pro firmy.

Vozidlo Vám po Praze přistavíme do 60 minut, pokud to dovoluje současná dopravní situace a máme volné kapacity. Přepravu je možné si objednat i předem.

Jsme dodávková autodoprava, která přepraví váš náklad rychle, bezpečně a spolehlivě. S nakládkou a vykládkou vám může pomoct náš řidič.

Nákladní taxi, nákladní taxi praha, přeprava praha, dodávková autodoprava, taxi stěhování, drobné stěhování, prague cargo taxi, přeprava dodávkou, taxi dodávka, přeprava nákladu praha, dodávkové taxi, přeprava věcí po praze, uber dodávka, bolt dodávka, převoz nákladu po praze, převoz nábytku, taxi na nábytek.

Neděláme žádné tajnosti okolo ceny - vše je transparentní a nebráníme se dohodě

Služba Cena Doplňkové služby Cena
Stěhovací popruhy a rudl k dispozici Zdarma Pomoc s nakládkou a vykládkou od 380,-Kč / hodina / pracovník
Drobné, stěhování, převozy a odvoz na sběrný dvůr od 950,-Kč Pomoc se stěhováním - standard od 480,-Kč / hodina / pracovnik
Zavážení zboží do obchodů od 950,-Kč Patro bez výtahu 50,-Kč / patro
Doprava mimo Prahu (počítána je i cesta zpět) 15,-Kč/1km Prostoje 350,-Kč / hodina

Přistavení vozu do 60 minut